Як повідомляє ресурс "Новини Донбасу", в центрі міста біля пам'ятника полковнику Гринкевичу зібралося близько 50 осіб, здебільшого студенти. Крім того, на заході були присутніми військові та члени сепаратистських організацій.

Читайте також: З'явилися перші відео з місця вибуху в Донецьку

Зауважимо, що перед початком акції студентам роздали плакати з гаслами: "Хунту – до відповіді", "Маріуполь чекає на нас", "Діди перемогли, і ми переможемо", "Зупинимо фашизм", "Маріуполь + Донецьк = "ДНР", а дітям видали квіти.


Терористи хочуть "повернути" Маріуполь

Під час мітингу спікери розповідали про події німецької окупації та засуджували проведення Антитерористичної операції на території Донбасу, а після його завершення представник так званої "ДНР" зібрав у студентів плакати, а самих студентів попросили сфотографуватися біля пам'ятника.


Серед учасників мітингу найбільше було студентів

"У мітингу взяли участь жителі міста, представники громадськості, ветерани, а також жителі Маріуполя та інших міст, "тимчасово підконтрольних Україні". Люди відкрито висловлювали свою позицію щодо українського націоналізму, проводили історичні аналогії, закликали громадськість до боротьби з сучасними проявами фашизму", – так описує захід прес-служба псевдореспубліки.

Нагадаємо, українські війська звільнили Маріуполь 13 червня 2014 року.