Пряма трансляція на
Останні випуски

В окупованому Криму ввели курортний збір із туристів

- Читать новость на русском
У Криму з туристів будуть збирати курортний збір
У Криму з туристів будуть збирати курортний збір

Так звана "Державна рада Криму" на засіданні у середу, 29 листопада, прийняла закон про введення від травня 2018 року курортного збору в 10 рублів за добу проживання.

Про це повідомляє "Интерфакс".

Читайте також: Російські окупанти вилучили у кримчан сотні земельних ділянок

Такий експеримент будуть проводити щорічно від 1 травня до 30 вересня. У ньому вже погодилися брати участь Алушта, Євпаторія, Саки, Судак, Феодосія, Ялта і Чорноморський район.

Своєю чергою, люди, які приїжджають на окупований півострів на лікування за полісом обов'язкового медичного страхування (ОМС), звільняються від сплати курортного збору.

Зазначається, що президент Російської Федерації Володимир Путін раніше підписав закон про введення курортного збору в чотирьох регіонах: в окупованому Криму, Алтайському, Краснодарському і Ставропольському краях. Експеримент триватиме до кінця 2022 року

Операторами курортного збору стануть юридичні особи та індивідуальні підприємці, які надають послуги з розміщення відпочиваючих. Платниками будуть лише повнолітні туристи, що зупинилися більш ніж на добу в регіонах.

Розмір збору не може становити більше 50 рублів з однієї людини за добу перебування в готелі 2018 року і 100 рублів – в інші роки проведення експерименту.

Нагадаємо, у квітні уряд Росії планував дозволити в анексованому Криму стягувати з приїжджих курортний збір, розмір якого не буде перевищувати 100 рублів за добу. При цьому плату стягуватимуть не лише з туристів, але й з тих, хто приїжджає у відрядження чи по інших справах.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі