Якщо набридло дивитися на конвеєр – просто звільніться з фабрики. Або вимкніть вітчизняні музичні канали, де відео роботи, здається, малюють під копірку.

Адже з кожним разом ця копірка все більше викривляє першоджерело. Усі яскраві, гарні, роздягнуті і танцюють - на таке дивитися, як мінімум нудно.

Закордоном все зовсім по-іншому: там відео не схожі один на одного і, повірте, фрікових відеокліпів там вистачає.

Ну що ж, інколи краще дивитись, аніж не дивитись – тому наша підбірка з найдивнішими західними кліпами стартує.

Свіже відео від гурту з ПАР – це зла сатира на всю нашу естраду і на кліпи, які знімаються по лекалу "багаті декорації. Багато дорогих декорацій".

Золоті туалети, історія Попелюшки і фраза "річ біч" ("багата і нехороша"), яка з’їдає мізки вже при другому перегляді. Для чого дивитись більше?!

А ось і продовження. Ні-ні, це не "перекрашений" артист з "Квест Пістолз", а Ліл Вейн – один з найпопулярніших реперів на Заході і просто псих.

Його новий кліп – це "стьоб" на все, що тільки можна уявити, а фільм "Початок" із Ді Капріо, після цього, важко сприймати серйозно.

Є інформація, що такий ж кліп зняв і Павло Зібров. У ньому він в гумовому зеленому костюмі копіює "Парк Юрського Періоду". Не знаємо, що там вийде у пана Павла, але у Вейна – вийшло дуже круто.

Цього хлопця називають майбутнім Емінемом, а цю роботу на Заході вже у лютому назвали кращим відео 2011 року, хоча сам кліп дуже дивний і на Н1 (на М2Естрада також) його би точно не взяли.

Але закордоном цінують креативність і політ режисерської думки, а багаті декорації і хороше освітлення – це для Ніки Мьютон. Тайлер показує жорстокість, як вона є - чим і живе.

А на закуску – старий український кліп. Не звертайте увагу на скромний бюджет – цей кліп запам’ятається вам надовго.

Заберіть єнотів від екрану (єноти біля екрану по п'ятницям – погана прикмета) і тремтячими руками натисніть "Плеееей". Аааааааааааааааааааааа!