Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   У столиці презентували суспільно-медійний проект Ukrainer

   Люди, які творять історію. В столиці презентували суспільно-медійний проект Ukrainer.

   Це своєрідний відео-путівник,який складається з невеликих розповідей та блогів про звичайних людей з різних регіонів, які не тільки вражають своїми вмінням та ремеслами, а й зберігають давно забуті традиції. Богдан Логвиненко – автор проекту, започаткував Ukrainer маже три роки тому. Перш за все він прагнув, аби про Україну більше дізнавалися у світі та знайомилися з різнобарвним колоритом її регіонів.

   "Ми хочемо розповісти, що Україна різноманітна, що вона різнобарвна, що в нас є багато внутрішніх цікавих історій. На жаль, іноземці здебільшого знають Чорнобиль, проблеми, революцію, війну і т.д., але ми намагаємося показати, що в Україні є більше цікавого. Кожен регіон вражає, і мене особисто вразили бортники з 16 регіонів. Це такі здебільшого чоловіки, які лазять по деревах і збирають мед. І це давній спосіб добування меду", – зазначив автор проекту Ukrainer Богдан Логвиненко.

   Матеріали Ukrainer випускають вісьмома мовами. До створення відео-путівника залучили 200 волонтерів. Вони проїхали близько 80 тисяч кілометрів, сотні українських міст і сіл, щоб показати невідому Україну, її найвіддаленіші куточки. Кажуть, що цікаві історії шукають у соцмережах та серед знайомих, а для зйомок намагаються використовувати найрізноманітніші формати.

   "Підготовка однієї експедиції триває від трьох тижнів до місяця, не менше. Просто необхідно дослідити регіон, дізнатися про якісь особливості – географічні, геологічні, і обов'язково зрозуміти, що не оминути. Ми постимо у Facebook, повідомте нам, розкажіть нам. Може нам потрібно приїхати до когось, а ми пропускаємо таких людей, такі місця і, таким чином, ми збираємо експедицію", – сказала продюсерка проекту Ukrainer Ольга Шор.

   "Ми постійно стараємося використовувати нові формати, ось у нас є формат VR 360 і ми бачимо величезну перспективу саме документації та архівації сучасної України. Ми бачимо, що можливо через 50 років можна буде чи в музеях чи в бібліотеці побачити у віртуальній реальності, в 360 як жили люди зараз. Також ми стараємося використовувати різну техніку, ми знімаємо відео з неба, знімаємо Timelapse, просто відео. З них створюємо різні формати, розповіді та історії", – розповів режисер проекту Ukrainer Микола Носок.

   За час існування проекту команда здійснила 16 експедицій на Сіверщину і Поділля, Приазов'я і Бессарабію, Полісся, Буковину і Закарпаття. Нині розпочали збір коштів, щоб виготовити додаткові матеріали, створити нові формати відео та запустити друковану версію видання.

   powered by lun.ua
   Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
   Коментарі
   Більше новин

   Читай новини навіть без інтернету

   Завантажити

   Читай новини навіть без інтернету

   Залиште відгук