Реформування країни

За словами політолога, в Україні намагаються боротися з наслідками, а не з причинами. Нема системного розуміння причин і наслідків.

Щодо запропонованої системи 150-бального штрафування, Толкачов каже, що потрібно витратити величезні кошти на створення електронних систем обліку такого нововведення.

Треба забезпечити всі траси зв’язком. А це — надзвичайно складне завдання,
— додав він.

Читайте також: МВС реорганізує систему штрафів, — експерт

"Чи є у нашої влади бачення нової системи? Мені здається — його нема. У влади був рік, щоб ініціювати реформи, а вони лише тепер приходять до бачення реформ", — говорить експерт.

Національна безпека

Як повідомив політолог, стабільність у Харківській області, у Дніпропетровську, Запоріжжі, Херсоні забезпечується переважно силами СБУ.

"Відслідковують потоки зброї та активність різних елементів, які можуть стати детонаторами для сепаратистських настроїв. Служба безпеки на сьогодні працює", — каже Олексій Толкачов.

Він додав, що була величезна "п'ята колона" — люди, які здобували досвід у російській службі безпеки. Вони потім працювали в Україні, підтримуючи зв'язки з російськими спецслужбами.

Варто було б збільшувати штат СБУ,
— вважає Олексій Толкачов.

Художній фільм "Міна"

Продюсер короткометражного художнього фільму "Міна" розповідає, що у ньому йдеться про хлопця, який намагається втекти зі своєї реальності, від війни та людей, які його не розуміють .

"Меседж "розмінуй свою свідомість" про людей, які не лише страждають від мін у полях, а й від жахливої якості суспільних стосунків. Фільм спрямований на те, щоб ми залишалися людяними", — говорить Толкачов.