Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства інфраструктури України.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, саме Дорожній фонд став тим інструментом, який дозволив розпочати масштабне відновлення автошляхів в Україні.

Читайте також: Ryanair здійснив свій перший рейс з України: фото

"Третій рік поспіль ми активно ремонтуємо дороги по всій Україні, з року в рік нарощуючи і темпи, і обсяги. Але це стало можливим тільки завдяки створенню Дорожнього фонду, який став гарантованим джерелом фінансування галузі. Успіх Дорожнього фонду ми хочемо повторити і в авіації, розпочавши процес відбудови регіональних аеропортів", – каже голова Міністерства.

Зараз ключове питання – переконати уряд України та Верховну Раду, щоб з наступного року запрацював такий Авіаційний фонд. Це буде цільове фінансування відбудови регіональних летовищ в Україні,
– наголосив Володимир Омелян.

Він додав, що з 2015 року кількість летовищ, що здатні приймати літаки та вже почали працювати, зросла більше, ніж удвічі. Послугами авіаційного транспорту користується 5−7% населення, водночас в Міністерстві інфраструктури бажають, щоб цей показник сягав щонайменше 50%. При цьому Володимир Омелян не зазначив, з яких джерел Міністерство планує фінансувати Авіаційний фонд.