Про це у своєму Facebook заявила представник України на переговорах щодо Донбасу, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Зазначимо, що так Геращенко прокоментувала звернення матері російського військового Світлани Агеєвої до Президента України Петра Порошенка з проханням про помилування Віктора Агеєва.

Мати військового злочинця Агеєва просить президента Порошенка помилувати її сина. А ми, українці, вимагаємо від Путіна помилувати Олега Сенцова! (Олег, щоправда, ні в чому не винен, і це велика відмінність від "агеєвих" і інших "заблукалих"),
– наголошує у повідомленні Геращенко.

Читайте також: Скільки коштують вбивства українців на Донбасі: зізнання російського терориста Агеєва

"Примітно, що ця російська жінка аж зовсім не бідкалася, коли її сина послали вбивати українців, теж чиїхось синів...", – додала український політик.

"Ми вимагаємо помилувати Олександра Кольченка, до якого за ці роки жодного разу не допустити МКЧХ , Миколу Карп'юка, якого чекає малий син і молода дружина, Стаса Клиха, батьки якого тяжко хворіють, Валентина Виговського, посадженого ні за що, Романа Сущенка, в якого двоє дітей, дружина і літні батьки, Євгена Панова, якого катують током в сімферопольській тюрмі. Ми вимагаємо звільнити наших хлопців з Макіївської колонії і Донецького СІЗО, з тюрми в Луганську", – мовиться у повідомленні першого віце-спікера Верховної Ради.

Геращенко у своєму дописі також попросила російське видання "Новая газета", яке публікує звернення матері Агеєва: "будь ласка, порадьте цій жінці, яка ніколи до сьогодні не задумувалася, де її син і чим займається, звернутися до Путіна з вимогою помилувати українців!"

"І це розблокує процес звільнення заручників. Може тоді РФ визнає, що Агеєв та інші, що сидять по українських тюрмах – це їх заблукалі кадрові військові. Може, захоче їх забрати і віддати нам наших героїв", – резюмувала український політик.

Нагадаємо, 26 червня стало відомо, що військові 93-ої ОМГб ліквідували командира та снайпера ДРГ "ЛНР", а сапера, ще одного снайпера і двох кулеметників узяли в полон.

Серед затриманих під Жолобком бойовиків опинився терорист "ЛНР" Віктор Агеєв, який приїхав воювати на Донбас із Росії.