Щоб зареєструватися на пробне ЗНО, потрібно зайти на сайт регіонального центру оцінювання якості освіти (тут список усіх 9 центрів оцінювання якості освіти, а також перелік областей, які вони обслуговують).

Читайте також: ЗНО-2018: дати реєстрації та проведення тестувань

Пробне ЗНО відбудеться:
- 24 березня – з української мови і літератури;
- 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов (31 березня можна пройти тестування лише з одного із запропонованих навчальних предметів).

Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає 132 грн.

Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО
Зареєструватися на пробне ЗНО-2018 можна на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти

Читайте також: В Міносвіти сповістили, що дав сільський коефіцієнт на ЗНО

Зареєструватися на пробне ЗНО 2018
Так виглядає онлайн-форма для реєстрації на пробне ЗНО

Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (з урахуванням реєстраційних даних учасників пробного ЗНО).

Пройдіть тест на знання шкльної програми – від математики до географії

Результати пробного ЗНО з української мови оприлюднять на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

Реєстрація для для участі в основній сесії ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня. Основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 23 червня, додаткова сесія – 2 липня – 11 липня.

Кожнен учасник, як і раніше, має право скласти тести щонайбільше із чотирьох предметів. З переліку навчальних предметів ЗНО-2018 виключили російську мову.