На своїй сторінці у Facebook Саакашвілі пише, що в Україні відбулась реставрація старого режиму. На його думку, це завжди неминуче відбувається, коли після революції не відбувається революційних реформ.

По-моєму вчора в країні стався олігархічний переворот. Також як після невдач Помаранчевої революції до влади прийшов Янукович, вчора Ахметов та інші олігархи, залишивши своїми голосами уряд, знову взяли контроль над ситуацією у свої руки,
— написав він.

Саакашвілі вважає, що для Блоку Петра Порошенка буде великою помилкою залишатися в коаліції, якщо з неї вже вийшла "Батьківщина" і планує те саме "Самопоміч".

"Це в будь-якому випадку означало б, що навіть ті члени фракції, які голосували за відставку уряду, у випадку невиходу з коаліції беруть повну формальну відповідальність за вчорашній олігархічний переворот", — підсумував він.

Читайте також: Нардеп розповів про секрети провального голосування за недовіру Кабміну

Мій заклик до членів БПП у зв'язку з олігархічним переворотомВчора відбулося те, що завжди неминуче відбувається, коли...

Опубліковано Mikheil Saakashvili 17 лютого 2016 р.

Нагадаємо, 16 лютого, незважаючи на запал народних депутатів і розгромну критику у бік Арсенія Яценюка, Верховна Рада провалила резолюцію недовіри Кабінету Міністрів України.