Пряма трансляція на
Останні випуски

В Україні вперше публічно протестували 4G інтернет

- Читать новость на русском

Сьогоднішній тест в лабораторних умовах розігнав мобільний інтернет до космічних для України 700 мегабіт на секунду.

Спеціалісти говорять, що такої швидкості користувачі, звісно, не побачать. Але з новим інтернетом відео в YouTube чи Facebook буде вантажитись у рази швидше. Першими відчути нову якість зв'язку зможуть жителі міст-мільйонників. Орієнтовний запуск 4G в Україні – кінець квітня цього року.

Читайте також: 4G в Україні: коли запрацює і як підключити

Минулого місяця мобільні оператори частково викупили в держави необхідні частоти. Це дозволить запустити швидкісний мобільний інтернет лише точково і в найбільших містах України. Найважливіший аукціон частот відбудеться лише в березні. І зробить покриття майже таким широким, як 3G.

4G запуститися в реальних умовах, де будуть перешкоди в реальних станцій, якісь висотки, горбиста місцевість, тобто, неідеальні умови. Тому таких супершвидкостей не буде. Але швидкість все одно буде в п'ять-шість разів вище, ніж ті, які ви зараз маєте на 3G,
– розповів президент "Київстару" Петро Чернишов.

Що таке 4G? Це четверте покоління мобільного радіозв'язку. Головна відмінність 4G від 3G у швидкості передачі даних. Відповідно до специфікації Міжнародного союзу електрозв'язку, мінімальна швидкість передачі даних у мережі четвертого покоління повинна становити 1 гігабіт на секунду для стаціонарних об'єктів і користувачів, що переміщаються з низькою швидкістю, і 100 Мбіт/с для користувачів, що переміщаються з високою швидкістю (для мереж третього покоління це 2 Мбіт/с і 348 кбіт/с відповідно).

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі