Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак на своїй сторінці у Facebook.

"Щойно підписав ліміти використання мисливських тварин у цьому полювальному сезоні. Хоча вважаю абсурдною ситуацію, що Мінприроди має візувати подібного роду документи. Будь-які вбивства поза моєю філософією сприйняття життя. Але сезон полювання розпочнеться, нехай із запізненням", – заявив Семерак.

За його словами, зацікавлені в цій ситуації особи, знають, що ліміти не затверджувалися довший час через інформацію про критичне зменшення популяції лося в Україні. Проте міністерство продовжувало шукати компроміси.

"За результатами все ж таки досить конструктивного діалогу на рівні двох міністерств (агрополітики та екології і природних ресурсів) погоджені ліміти на відстріл 160 особин лося", – заявив він.

Читайте також: Як відновилася природа в Чорнобилі: вражаючі факти

Як зазначає Семерак, це вдвічі менше, ніж пропонували мисливці.

"Я розумію і розділяю шквал емоцій, повірте, але як урядовець також не міг не зважати на позицію представників мисливської галузі щодо загроз її розвалу у разі, якщо сезон полювання не буде проведено взагалі", – сказав міністр.

Він також додав, що будуть проведені наукові дослідження, які дозволять проаналізувати поточну ситуацією із популяцією лося в Україні. І якщо підтвердиться інформація, що кількість цих тварин критично мала, то ми знову повернемося до введення заборони полювати.