Про це йдеться на сторінці виконуючого обов'язків голови правління "Укрзалізниці" Євгена Кравцова в Facebook.

Читайте також: "Укрзалізниця" змінила логотип: фото

Зазначимо, що "Укрзалізниця" з початку 2018 року і на поточний момент відремонтувала 46 пасажирських вагонів.

"Ми набрали непоганий темп з ремонту у пасажирському сегменті – з початку року власними силами відремонтували 46 вагонів. Для порівняння –минулого року в цей період було всього 2 вагони після капітально-відновлювального ремонту. План по грудень 2018 року – відновити ще 53" – написав Кравцов.

Також він повідомив, що пасажирські вагони після капітально-відновлювального ремонту і ті, що вже будують для залізниці на заводах, пофарбують у нову ліврею.

Для пасажирів це також буде своєрідним маркером – такі вагони будуть помітні відразу. Нова якість подорожей, яке ми крок за кроком впроваджуємо – це не тільки фарбування в корпоративні кольори. Це вагон, де в кожному купе є індивідуальне регулювання температури повітря. Будемо таке практикувати й надалі,
– додав Кравцов.

Нагадаємо, з 1 жовтня "Укрзалізниця" підняла вартість квитків на залізничні пасажирські перевезення на 12%. А на початку листопада змінює маршрути декількох швидкісних поїздів через проведення ремонтних робіт на ділянці "Київ – Деміївський – Миронівка".