Посіпаки Пригожина гинуть сотнями і їм це набридло. За їхніми словами, втрат могло б бути удвічі менше, якби їм вчасно надавали спорядження та боєприпаси. Про це пише 24 Канал.

Дивіться також Біля Луганська виявили масове поховання вагнерівців: що кажуть родичі та як реагує Пригожин

Російський окупант записав емоційне відео до командування

Пригожинець записав відео в імпровізованому морзі в одному з приміщень. На фоні десятків трупів російських загарбників він розповів, що їхні сили втрачають людей сотнями. Окупант бідкається, що вони щиро хочуть "захищати свою Батьківщину" воювати проти України, але їм не дають нормально цього робити, адже спорядження та боєприпаси надходять дуже повільно.

Також це чи не вперше, коли вагнерівець закликав російську верхівку відправити на війну своїх дітей. А також тих росіян, хто знімає розважливі тіктоки в мережі, поки їхніх співгромадян відправляють у м'ясорубку.

Тут сотні наших хлопців. Відправте своїх дітей, людей, які знімають тіктоки, на цю війну,
– сказав окупант.

Пригожинці бідкаються через великі втрати: відео 18+

Вагнерівці почали благати Кремль про допомогу

  • Це вже не вперше, коли вагнерівці "ниють". Зокрема нещодавно вони записали відеозвернення, на якому скаржилися на відсутність постачання. Окупанти закликали російське міноборони виправити цю ситуацію.
  • Найманці висловили переконання, що на складах боєприпаси є, тож попросили передати їх терміново, тому що їм вони гостро необхідні – з відрізаним постачанням втрати окупантів значно вищі, ніж могли б бути.
  • Це відеозвернення викликало резонанс в мережі, й багато росіян почали звинувачувати своїх "героїв" у дискредитації Кремля.
  • Натомість Євгеній Пригожин прокоментував, що ролик зняли та виклали "чудові бійці" й сказав, що вони своїми діями вони аж ніяк не дискредитували російське оборонне відомство, а попросили про допомогу. За його словами, це вже нібито "дало свої плоди".
  • Проте, вочевидь, не надто, адже вагнерівці продовжують бідкатись через великі втрати та повільне постачання. Про що свідчить останнє відео з горою трупів.