Для Пайєтта це був останній посольський прийом в Україні перед від’їздом у Грецію.

Гості вечірки активно постили у соцмережах фото із заходу. Зокрема, там був присутній екс-заступник генпрокурора Віталій Касько, депутати від БПП Мустафа Найєм та Світлана Заліщук, нардепи Віктор Чумак та Ганна Гопко, керівник поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін, лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук.

Прийняття на честь Дня Незалежності США пройшло вдало для кращих друзів ;-)

Опубліковано Віталієм Каськом 1 липня 2016 р.

Мама, дивися, це ж Вакарчук! - вигукнула Софія. Нарешті побачила свого улюбленого співака, з яким давно просила, щоб ма...

Опубліковано Hanna Hopko 1 липня 2016 р.

Сьогодні на запрошення Посла Джеффрі Пайєтта та його дружини Мері Пайєтт був на прийомі у Посольстві США з нагоди 240-ї ...

Опубліковано Vyacheslav Abroskin 1 липня 2016 р.


На фото, опублікованих виданням "Страна", можна побачити низку теперішніх і колишніх посадовців. Серед них – голова Адміністрації Президента Борис Ложкін, спікер Верховної Ради Андрій Парубій, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, екс-прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр енергетики Ігор Насалик, мер Києва Віталій Кличко, мер Львова Андрій Садовий, нардеп Сергій Лещенко, екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе, журналіст Віталій Портников та головний рабин України Моше Асман.

Нагадаємо, на початку травня посла США в Україні Джеффрі Пайєтта обрали наступним американським послом в Греції. На його місце в Україні буде призначена Марі Йованович.