Мовиться про будинок Любові Полєжай площею 417 квадратних метрів у селі Нові Петрівці біля "Межигір'я". На нього наклали арешт ще 6 років тому – у лютому 2015 року.

Важливо Де поділись активи Януковича в Україні: Данілов обіцяє розібратись

Деталі справи

Суд у 2015 році керувався інформацією СБУ, що Любов Полєжай є співмешканкою Януковича. Там також мовилося про те, що це майно або належить самому Януковичу, або придбане за його кошти.

Адвокат Полєжай стверджує, що у тексті ухвали немає жодних натяків на дослідження факту перебування цього майна у спільній власності. Ба більше, в документі не наведено жодного підтвердження того, що цей будинок належав Януковичу.

ВАКС з цими доводами погодився, адже у 2015 році Печерський суд дійсно не робив таких досліджень. Тож арешт довелося скасувати,
– мовиться у повідомленні.

Що відомо про Полєжай та її майно

  • Будинок Полєжай розташований у селі Нові Петрівці на вулиці Святославській, неподалік колишньої резиденції Януковича "Межигір'я".
  • Окрім будинку Полєжай там також належить присадибна ділянка у масиві "Лазарів сад", куплена у липні 2013-го.
  • У Києві жінка володіла третиною квартири на Оболонській набережній, 15. У квартирі в цьому будинку також був прописаний Янукович.
  • У лютому 2014 Полєжай начебто покинула Україну, тікаючи разом із Януковичем, забравши свою доньку від першого шлюбу. За інформацією ЗМІ, живучи в Росії вона народила Януковичу третього сина.