Лідери регулярного чемпіонату НХЛ - Ванкувер Кенакс здобули ось уже 50-ту перемогу.
Хокеїсти "Коламбус Блу Джекетс" зрозуміли, що цієї ночі на очки годі й розраховувати вже в першому періоді - у воротах господарів відзначився Крістіан Ерхоф.

Надійно відігравши в обороні у другій 20-хвилинці, канадці взялися добивати суперників у вирішальній частині гри. Одна шайба в активі Хенріка Седіна, дублем відзначився Крсі Хіггінс. “Коламбус” на це зумів відповісти лише однією шайбою. Чотири один на користь Ванкувера, який поки єдиний хто гарантував собі місце в плей-оф із західної конференції.

Натомість уже чотири таких щасливчики на сході. Серед них і Філадельфія з Бостоном, які з’ясовували стосунки у звітний ігровий день. І хоча лідирують в конференції “Флайєрс”, ведмеді зуміли продемонструвати на що здатні. Пропустивши у першому періоді, бостонці у відповідь закинули по шайбі в другому та третьому – 2:1.