Однак, як розповів активіст Сергій Стерненко, прокурор не просив обирати йому будь-який запобіжний захід, тож Пряхін лишався на волі.

Важливо У Києві СБУ впіймала "політтехнолога": займався антиукраїнською пропагандою на Донбасі

Як наслідок – Пряхін скористався можливістю та втік на окуповані території.

Ну а навіщо обмежувати свободу пособнику окупаційних військ? І ось він очікувано не з'явився на засідання суду, бо втік на окуповану територію,
– констатував активіст.

Він також нагадав, що у випадки його справи, прокурори кілька разів вимагали відправити активіста до СІЗО.

"Зате до зрадника України орли Венедіктової ставляться чудово, і він лишився без запобіжного. Гарна робота від генпрокурорки "підозра в будь-якому разі!", – наголосив Стерненко

Що відомо про затримання бойовика Пряхіна

  • СБУ повідомила про затримання Пряхіна 15 лютого 2021 року. За даними слідства, у 2014 – 2016 роках чоловік був заступником "міністра інформації "ДНР", публічно закликав населення регіону до підтримки офіційної позиції керівництва псевдо республіки.
  • Також він активно пропагував політико-територіальну інтеграцію тимчасово окупованих територій Донбасу з Росією та агітував голосувати за фейкову ініціативу на псевдовиборах.
  • Після роботи в Донецьку йому вдалося непомітно повернутися на вільну територію України та поселитися в Києві. Там він почав працювати політтехнологом та піарити проросійські громадсько-політичні структури.

Повний текст публікації Сергія Стерненка:

Прокуратура імені Венедіктової своєю бездіяльністю допомогла пособнику окупантів втекти від правосуддя. "Заступник міністра інформації "ДНР" Володимир Пряхін СБУ затримала рік тому у Києві.

Але прокурор не просив обирати йому будь-який запобіжний захід, тож Пряхін лишався на волі. Ну а навіщо обмежувати свободу пособнику окупаційних військ? І ось він очікувано не з'явився на засідання суду, бо втік на окуповану територію.

Натомість у справі моєї необхідної оборони прокурори кілька разів вимагали мене відправити до СІЗО. Тримали під вартою дуже довго Антоненка та Кузьменко. Зате до зрадника України орли Венедіктової ставляться чудово, і він лишився без запобіжного. Гарна робота від генпрокурорки "підозра в будь-якому разі"!