Інцидент стався у тимчасово окупованому Довжанську. Відомо, що перед смертю дівчинки російські загарбники вивезли її до Ростова. Про це пишуть ЗМІ країни-агресорки, передає 24 Канал.

Читайте також В Ірпені чоловік облив бензином жінку та підпалив її

Що саме сталося у Довжанську

Батьки помітили в 11-річної доньки вошей та вирішили вивести їх "дідівським методом". Глава багатодітного сімейства облив її голову бензином у приватному будинку. Зробив він це на кухні прямо біля вугільної печі та залишив дитину поруч із нею. Через кілька хвилин у дівчинки загорілася голова. Батьки потушили полум'я та викликали швидку допомогу.

Дитину у важкому стані спочатку відвезли до тимчасово окупованого Луганська. Через кілька днів росіяни відвезли її до Ростова. А ще через день стало відомо, що дівчинка померла у російській лікарні. Перед цим вона перебувала у комі.

Горе-батьки дізналися про смерть доньки від російських лікарів під час телефонної розмови. Вони так і не навістили дівчинку та пояснили це проблемами з документами. Її мама пізніше заявила, що збирається приїхати до Ростова, щоб забрати тіло.

На Харківщині безробітний теж облив бензином дітей

Нагадаємо, що у селі Станичне безробітний чоловік, який має проблеми з алкоголем, намагався спалити підлітків. Він облив бензином групу дітей, що сиділи за столом у магазині.

Після цього зловмисник підпалив рідину. На щастя, підлітки перебували у верхньому одязі. Вони втекли на вулицю та не зазнали опіків. Правоохоронці швидко затримали нападника.