Державне бюро розслідування порушило кримінальну справу за фактом вбивства неповнолітнього хлопця.

Більше про це У Києві зупиняли роботу фунікулера: у соцмережах пишуть про вбивство там підлітка

Нові деталі трагедії

Київська спеціалізована прокуратура повідомила, що під час сутички потерпілий головою розбив віконне скло та дістав травми у вигляді різаних ран шиї, від яких помер до приїзду медичної допомоги.

Власне, пресслужба прокуратури й опублікувала кадри з місця трагедії. По фото можна зрозуміти, що потерпілий втратив багато крові.


В убивстві підлітка підозрюють правоохоронця / Фото прокуратури


Кадри з місця трагедії / Фото прокуратури

Що відомо про підозрюваного

Зазначають, що підозрюваному в убивстві 30 років, він військовослужбовець правоохоронного органу. Проте якого саме – офіційно не повідомляють.

"Одного з учасників 1994 року народження, який є військовослужбовцем правоохоронного органу, затримано. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру", – ідеться в повідомленні.

Правоохоронця затримали

Раніше у ДБР повідомляли, що підозрюваний служить водієм у правоохоронному органі.

Зазначалось, що після виходу з вагона фунікулера на верхній станції він штовхнув підлітка. Після чого останній впав, розбив головою скло та дістав смертельний поріз шиї. Неповнолітній хлопець помер на місці події.

Чоловіка затримали та відсторонили від виконання службових обов'язків. Правоохоронця підозрюють в умисному вбивстві.

Що відомо про трагедію у фунікулері

У Київпастрансі повідомляли, що рух фунікулера призупинено через хуліганський випадок на верхній станції. На місці працювала поліція.

Друзі загиблого розповіли деталі трагедії. За їхніми словами, до вагона зайшов військовий без розпізнавальних знаків і йому не сподобалося, що підлітки розважаються.

Військовий розпочав словесну перепалку щодо того, чи готові хлопці захищати Батьківщину. Коли вагон фунікулера зупинився, чоловік штовхнув хлопця, який виходив останній із вагона.

Той розбив головою скло та порізався, а вже на сходах стікав кров'ю, оскільки під час падіння пошкодив сонну артерію. До речі, раніше в мережі повідомляли, що підлітку 16 років. Хлопця звали Максим.