Відео з велосипедистом, що безтурботно їде дорогою під звуки пусків ракет швидко стало популярним у мережі. Проте встановити, де саме відбуваються події, наразі не вдалося, передає 24 Канал.

Читайте також Нічний удар по Україні: у Генштабі уточнили, скільки всього ракет запустила Росія

Велосипедист безстрашно проїхав під ракетами

Чоловік на велосипеді раптово виїхав на дорогу, де стояв РСЗВ HIMARS, проте анітрохи не здивувався, натомість поїхав далі, ніби нічого не сталося. За мить почалися пуски ракет, проте і це велосипедиста не налякало – він тільки на мить втиснув голову у плечі і продовжив свій шлях.

Велосипедист їде під час запуску ракет / Відео з соцмереж

В соцмережах користувачі почали поширювати відео і придумувати до нього смішні підписи. Та деякі коментатори зазначили, що їздити так близько до артилерійської системи небезпечно, адже можна отримати контузію.

Реакція коментаторів на відео / Скриншоти з соцмереж

В Харкові також живе безстрашна бабуся

Нещодавно мережу розірвало відео, де бабуся з Бахмута спокійно показувала волонтеру наслідки ворожих ударів прямо під обстрілами. Ворожі атаки для місцевих стали настільки звичними, що вони навіть не звертають на них уваги.

Ми до підвалу зайшли, я показала підвал. І з підвалу тільки вийшли, а тут прилетіли "гуси-лебеді". І одразу кажу: "Пішли приліт покажу",
– розповіла жінка.

Коли ситуація у Бахмуті стала критичною, вона евакуювалася до Харкова разом з родиною. Волонтери допомогли їй облаштуватися на місці.

Інші новини про велосипедистів

  • У Лондоні велосипедист проїхав 220 кілометрів для того, щоб маршрутом намалювати карту України. Для цього Тому Хашемі знадобилося 8 годин та 40 хвилин.
  • Тим часом на Полтавщині 63-річний велосипедист проїхав понад 750 кілометрів для того, щоб зібрати гроші для ЗСУ. За дві доби він проїхав з Опішні до Бучі.
  • Українські військові здружилися з підлітком, який катався на старому і поламаному велосипеді, але давав поїздити на ньому військовим. Проте згодом воїни ЗСУ зробили хлопцеві неочікуваний подарунок – подарували йому новий велосипед.