Заступниця голови парламенту Олена Кондратюк заявила, що російські війська бомбардували сховище радіоактивних відходів у Києві. Також знищили системи моніторингу радіації.

До теми Російські загарбники знищили український літак "Мрія"

Закрийте небо над Україною – зупиніть другий Чорнобиль. Російські окупанти захопили Чорнобильську атомну станцію. Якщо вони її пошкодять – нова ядерна катастрофа потужністю у 500 Хіросім чекає на весь світ. Україна зупинить ядерне лихо, але нам потрібна допомога. Закрийте небо над Україною!
– заявила Кондратюк.

За її словами, окрім небезпеки з Чорнобиля, російські війська також підірвали газопровід у Харкові та нафтобазу в Києві. Вони б'ють ракетами та забороненою зброєю по дитсадках, лікарнях та житлових будинках, вбивають мирних людей, розстрілюють дітей.


Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дiзнаватися важливi новини.

Повний допис

Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк:

Закрийте небо над Україною – зупиніть другий Чорнобиль!

Російські війська в Україні загрожують не тільки нашій країні, а і всьому світу. Вони бомбардували сховище радіоактивних відходів у Києві, знищили системи моніторингу радіації, підірвали газопровід у Харкові та нафтобазу в Києві. Вони б'ють ракетами та забороненою зброєю по дитсадках, лікарнях та житлових будинках, вбивають мирних людей, розстрілюють дітей.

Російські окупанти захопили Чорнобильську атомну станцію. Якщо вони її пошкодять – нова ядерна катастрофа потужністю у 500 Хіросім чекає на весь світ.

Україна зупинить ядерне лихо, але нам потрібна допомога.
Закрийте небо над Україною!