Про це повідомив "Обозреватель" з посиланням на проект "Конт".

Читайте також: Пушилін зачищає неугодних: окрім вибуху, в окупованому Донецьку сталася ще одна гучна подія

Спершу визнаний в Україні терористом Губарєв відкрито заявив, що "загартовував характер у російських нацистів", але – на передовій російсько-української війни ніколи не був. Мовляв, вважає себе "цивільним політиком".


Павло Губарєв

Наступні його заяви були не менш відвертими та йшли в розріз з попередніми.

Весною в Україні змінять Порошенка на Бойка чи Тимошенко. З ними простіше буде домовитись. У Москви ж "Мінськ "в голові, а згідно з "Мінськом" Донбас – це Україна. Житимемо під Україною, просто автономно. Нічого не поробиш, політика,
– пояснив свою нову позицію Губарєв.

І самовпевнено підсумував: "Часи польових командирів закінчились. Зараз приходить моя черга".

Хто такий Павло Губарєв? Це український колабораціоніст з Росією. В юності був членом неофашистської організації "Російська національна єдність". У березні 2014 року, із початком російської агресії проти України, був проголошений на мітингу "народним губернатором" Донеччини, агітував за приєднання Донецької області до Росії. Був затриманий СБУ, згодом обміняний. Нині очолює терористичну організацію "Народне ополчення Донбасу".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у так званій "ДНР" стартувала "передвиборча компанія". Після смерті ватажка донецьких терористів Захарченка на його трон претендують одразу кілька кандидатів, які не цураються будь-яких методів боротьби з конкурентами. Серед них, власне, і Павло Губарєв.