Придбавши улюблений мерч, ви підсилюєте нашу інформаційну боротьбу. Натомість гострі цитати Катерини Соляр та Артема Овдієнка підтримуватимуть ваш бойовий дух.

Важливо Дякуємо за підтримку 24 каналу: наша боротьба триває, а допомога досі потрібна

Що можна придбати

Усі товари зібрані на сайті магазину – 24 канал Shop. Наприклад, там можна знайти стильні футболки у чорному та білому кольорах з висловами, які вже стали легендарними.

  • Наприклад, фраза зі щоденного звернення президента: "Величний народ величної країни",
  • або слова з напрямком для російських загарбників: "Геть окупантів у запоребрикову область",
  • або настанови для українців: "Не будь маленьким людом".

"Це ти маленька люда, а ми тут всі величний народ величної країни": дивіться відео

Футболки зроблені у різноманітних дизайнах. Крім того, є можливість зробити передзамовлення на преміумваріант. На ньому буде зображений спеціальний ART.

Із такими ж написами та малюнками у продажі є чашки. У магазині зібрано кілька варіантів, аби ваша ранкова кава була яскравішою.

Ексклюзивний мерч 24 каналу:

Будемо вдячні за ваші донати

Окрім цього, на сайті традиційно є можливість зробити донат для 24 каналу. Можна обрати будь-яку комфортну суму – таку, аби це не створювало незручності ні вам, ні вашим близьким. Насамперед подбайте про себе, а ми будемо вдячні за кожну гривню, оскільки кожна є важливою.

Аби вистояти у боротьбі проти фейків та пропаганди, ми постійно потребуємо вашої підтримки. Правдива та оперативна інформація – це теж зброя. Тож зробімо так, аби ця зброя ніколи не закінчилася.

Разом – точно виборемо перемогу!

Наші ресурси вичерпано – підтримайте 24 канал: