Працівники медведчуківського медіахолдингу створюють новий канал на базі "Львівського незалежного". До слова, попередній власник каналу Роман Любицький володіє ще телеканалом НТА та медіахолдингом "Вголос". Журналісти цих ЗМІ запевняють, що власник не впливає на редакційну політику. Однак з'ясували, що один з медійників може бути причетний до отримання ліцензії львівського каналу.
Голосіївський районний суд Києва постановив заблокувати 426 сайтів. Серед них – більшість російських ЗМІ, але є й українські. До слова, в уряді виступили проти блокування сервісу для розробки програмного забезпечення GitHub Gist.
Служба безпеки України оголосила проросійського блогера Анатолія Шарія у державний розшук. Сам Шарій мав прийти на допит 22 лютого у СБУ, проте замість нього з'явились лише його захисники, 25 лютого блогер знову не прийшов на допит.
Проросійський блогер Анатолій Шарій 25 лютого не прийшов на повторний допит до Служби безпеки України, оскільки перебуває в Іспанії. Прийшли його адвокати.
Синоптики обіцяють, що березень почнеться із сонячної погоди. Однак далі можливе похолодання. В середньому температура повітря сягатиме +5...+8 градусів.
Міністерство юстиції зареєструвало новий "Медіахолдиг "Новини", який пов'язують із нардепом Віктором Медведчуком. Однак за ліцензією до Нацради ще не звертались.
Генштаб Вірменії вимагає відставки прем'єр-міністра Нікола Пашиняна. Сам урядовець назвав це спробою державного перевороту та закликав людей виходити на протести.
До Верховного Суду надійшов позов від нардепа Тараса Козака щодо санкцій, які проти нього застосувала Рада національної безпеки та оборони. До речі, це вже не перший судова заява щодо санкцій.
На думку лідерки партії "Голос" Кіри Рудик, ймовірність дострокових парламентських виборів у 2021 році або на початку 2022 становить менше 50%. Однак є певна умова.
Якби до Ради внесли постанову про недовіру міністру охорони здоров'я Максиму Степанову, то однозначної позиції серед нардепів не було б. У цьому переконаний спікер парламенту Дмитро Разумков.
У владі створили так звані "трійки", які складаються з представників Офісу президента, профільного комітету Ради та міністерства. Вони мають розробляти проєкти рішень. На думку спікера парламенту Дмитра Разумкова, про ефективність таких утворень варто судити за результатами їх роботи.