Ми отримували інформацію, скільки ДРГ знімали квартири навколо Банкової. Про це глава ОП Андрій Єрмак розповів у проєкті Дмитра Комарова "Рік", передає 24 Канал.

Важливо Вогневі точки та барикади всюди: Комаров показав, як змінився Офіс Президента за час війни

Поруч міг орендувати квартиру снайпер

Комаров зауважив, що навколо Офісу є житлові будинки, вікна яких справді виходять одразу на Офіс. Там запросто міг орендувати квартиру снайпер.

Єрмак зазначив, що зараз аморально думати про власну безпеку, коли в країні йде війна. Він визнає, що можуть вбити, але це така робота. Далі Комаров пригадав інформацію про замахи на Зеленського та Єрмака.

Ми живі, значить замахи не вдались,
– прокоментував глава ОП.

Дивіться також Знищують бункери та б'ють на 500 кілометрів: чому ракети Taurus стануть страшним сном для Росії

Заходи безпеки в ОП

В будівлі Офісу всюди розташовані вогневі точки, а всі входи забарикадовані. За рік війни будівля перетворилась на фортецю.

У коридорах – приглушене червоне світло. Єрмак розповів, що в перші дні вторгнення світла в Офісі взагалі не було. Люди ходили з ліхтариками.

Читайте також Найближча людина до президента і сірий кардинал: біографія глави ОП Андрія Єрмака

Єрмак відповів, чи є він "агентом ФСБ"

Очільник ОП наголосив, що він завжди виступає за пряму розмову та мову фактів. Зауважив, що повідомлення, що він нібито "агент ФСБ" з'явилися, коли представляв Україну в Нормандському форматі. Посадовець зазначив, що був важким перемовником для росіян.

Також додав, що найперше ці чутки виникли в анонімних телеграм-каналах, які, як доводить розвідка, якраз-таки й веде ФСБ. Згодом це підхопили деякі українські політики.

"Мені смішно про це чути, тому що я спілкуюсь і з керівниками розвідок партнерів… І якби в цих людей до мене було таке запитання, безумовно, все було б по-іншому", – сказав Єрмак.