Як зазначають місцеві телеграм-канали, чули вибухи у Кіровському районі. Про це повідомляє 24 Канал, посилаючись на них та інші джерела.

Читайте також Досягали б півдня Криму: як ракети Taurus можуть допомогти у деокупації півострова

Рух мостом зупинили

Також надійшло ще одне повідомлення. Згідно з ним, знову "щось бахнуло" в Радянському районі. Там очевидці бідкаються, що чули один снаряд.

Скільки б вибухів окупанти не чули, вони продовжують грати в улюблену гру. Ворог вкотре перекрив для руху автомобілями Кримський міст.

Бідкались окупанти, що 40 хвилин безпілотники літали над Новоозерним. Мовляв, працювала так звана ППО. Цікаво, що саме там розташована велика військова база, яку російське командування розгорнуло перед стартом повномасштабної війни. Техніки там, за даними місцевих, є чимало.

Вибухи гримлять у Новоозерному: дивіться відео

Зауважимо, що напередодні у Криму був справжнісінький марафон "бавовни". Її 9 серпня підвезли по всьому півострові.

"Бавовна" не дає спокою

  • Відомо, що про перші вибухи у Джанкої почали повідомляти близько 09:40. Тоді розповідали, що у повітря здійняли навіть вертольоти.
  • Потім у мережу виклали чергове епічне відео. На ньому можна побачити, що окупанти перекрили рух через Кримський міст.

Рух автотранспорту Кримським мостом тимчасово перекрито. Тих, хто перебуває на мосту та в зоні огляду просимо зберігати спокій та дотримуватися вказівок співробітників транспортної безпеки,
– заявили пропагандисти.

  • До тих, хто їхав до моста, звернувся автор відео. Він порадив окупантам запастися терпінням. А все тому, що на незаконній споруді утворився величезний затор.
  • Це ще не все. Згодом стало відомо про вибухи у Євпаторії та два потужні вибухи на Старокримському полігоні.
  • Але і це ще не все. Відомо і про буцімто роботу ППО у Сакському районі міста. Слід зауважити, що мережею також гуляло фото та відео з Феодосії. Там також щось спалахнуло у порту.
  • Представник ГУР МО Андрій Юсов відреагував на ситуацію в Криму. За його словами, в окупантів ускладнення логістики для загарбників. А на систематичні вибухи він відреагував так: "не туристичний" настрій у росіян.
  • Звернімо увагу. Крим окупанти використовують як головний логістичний хаб. Але події останніх днів нагадують ворогові, що робити це вкрай ризиковано.