Так, окупанти стверджують, що вночі 8 червня над Кримом нібито збили 5 БпЛА і ще 4 – "перехопили". Також ворог радісно звітує про буцімто знищення безекіпажних катерів.

Дивіться також Це головний логістичний елемент: як росіяни намагаються захистити Кримський міст

Росія заявила про знищені цілі під час атаки на Крим

Російське міноборони заявило, що вночі на підході до Криму буцімто збили 2 безекіпажних катери. Місцеві пропагандистські канали стверджують, що один з них знищили у районі Стрілецької бухти у Севастополі.

Також окупанти звітують про 9 збитих та перехоплених БпЛА.

Окупаційний глава Севастополя Міхаіл Развожаєв заявив, що ушкоджень цивільної інфраструктури не зафіксовано. Однак у мережі поширюють фото, які свідчать про протилежне. Як мінімум, у жителів Севастополя неподалік від місця вибуху повилітали вікна.


Наслідок вибуху в Севастополі / фото "Кримський вітер"

Окупанти заявили про атаку БпЛА

Цієї ночі у Росії було доволі "тривожно". У різних регіонах Росії працювала ППО. Вороже міноборони стверджує, що за ніч було перехоплено або знищено нібито аж 25 безпілотників над Ростовською, Білгородською, Брянською, Тульською, Астраханською областями, Краснодарським краєм та окупованим. А також 2 безекіпажні катери.

Що відомо про нічні вибухи у Криму

  • Після першої ночі в Криму почали лунати вибухи, зокрема їх чули жителі Балаклави, Керчі та Севастополя. У місцевих жителів тремтіли вікна та спрацювали сигналізації авто.
  • Перший вибух був у районі Балаклавської ТЕС. Другий – в районі Севастопольської бухти.
  • Телеграм-канал "Кримський вітер" заявив, що за даними джерела "стало погано якомусь кораблю".