росіянки намагаються втопити горе від "бавовни" в алкоголі

Українським розвідникам вдалося перехопити розмову російського військового з дружиною. Під час розмови жінка розповіла окупанту про "бавовну" на об'єктах російської армії в окупованому Криму.

До теми "Ні в'їхати, ні виїхати": російський окупант бідкається через розбиті мости на Херсонщині

За словами дружини російського військового, про "бавовну" в Криму їй повідомила подруга, в якої знайома перебуває на окупованому півострові.

У нас до Криму вже добралися. Бомблять, п**дєц як,
– сказала дружина окупанта.

Вона зізналася своєму чоловіку, що все вже "передумала 15 разів". З її слів можна зробити висновок, що жінка, щоб утопити горе від "бавовни", вживає алкоголь, однак нічого "не бере".

Окрім того, співрозмовниця розповіла, що виплакала всі сльози та сходить з розуму. Дружини російських військових скаржаться, що їхні чоловіки не виходять на зв'язок.

Перехоплена розмова російського військового з дружиною: відео

Що відомо про "бавовну" в Криму

  • У серпні в окупованому Криму почастішали випадки "бавовни" на базах і складах російських військових. Так зване "Бавовнятко" завітало на важливі залізничні шляхи, трансформатори та навіть авіабази. російські військові вкрай багато курять, через що було знищено десяток літаків.
  • 1 вересня, коли діти йдуть до школи, в окупованому Криму відкрився осінній сезон "бавовни". Нові вибухи лунали в ніч проти 1 вересня. Місцеві жителі чули вибухи у Балаклаві та біля мису Фіолент. Вночі місцеві жителі стверджують, що чули шум ракет. Також, ймовірно, росія підняла у небо літаки.
  • Вдень у Балаклаві знову спостерігали явище "бавовни". Також "Бавовнятко" завітало до окупантів на Херсонщині.
  • Протягом серпня в тимчасово окупованому Криму зафіксовано щонайменше 45 випадків "бавовни".

Варте уваги – розвідка звернулась до жителів Криму за допомогою: дивіться відео