Полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор, військовий експерт Роман Світан у щоденному військовому огляді на 24 Каналі розповів, що на території є понад 200 військових об'єктів.

Цікаво Живий щит: що відомо про ЗРК "Тор-М2", яким Росія могла вбити своїх туристів на пляжі в Криму

Енергетичні об'єкти в Криму

Світан зазначив, що в Криму ще до окупації було понад 150 військових об'єктів. Ще близько 100 росіяни побудували вже після 2014 року. Нині намагаються облаштувати їх інфраструктурою. Зокрема, не секрет, що електропостачання в Крим іде через Тамань.

Треба визначити ці точки входу, вони відомі. Під час знищення Кримського мосту, ці точки електропостачання треба також знищувати. Це один із важливих механізмів того, як вивести з ладу частину військових об'єктів у Криму,
– зауважив полковник запасу ЗСУ.

Робота кримських партизанів

За словами військового експерта, росіяни через певні проблеми з електропостачанням до Криму, розгорнули там газові генератори. Їх необхідно знищувати, бо росіяни на газ пересадили також багато військових об'єктів. Вивести з ладу вузли означає зупинити роботу військових об'єктів.

"Швидше за все, подібну роботу в Алуштинському районі зробили наші партизани. Вони виконують бойове завдання на нашому півострові зі знищення такої системи підтримки російської армії", – наголосив льотчик-інструктор.