Вночі 7 вересня горів один з найбільших у Росії заводів з виробництва мікроелектроніки – "Кремній Ел". Не встиг "нещасний" оговтатися від першого прильоту, коли до нього прилетіло вдруге.

Дивіться також Москва – знову у вогні: у російській столиці горить митна служба

"Кремній Ел" знову горить

Десь близько шостої вечора жителі Брянська чули звуки, схожі на вибухи. Згодом губернатор Брянської області повідомив про атаку безпілотників. За його словами, під час цієї атаки уламки одного з "пригніченого засобом РЕБ" дрона потрапили до адміністративної будівлі, внаслідок чого вона спалахнула. Постраждалих немає, сказав він.

Окремі пропагандистькі канали зазначають, що безпілотник потрапив не просто в будь-яку адміністративну споруду, а в будівлю заводу мікроелектроніки "Кремній Ел". У результаті – загорівся п'ятий корпус. Пожежа охопила територію площею близько 20 квадратних метрів. Людей із будівлі довелося евакуйовувати. А біля самого заводу утворилися затори.

"Кремній Ел" горить: відео

"Бавовна" в Росії: останні новини

  • Слід зауважити, що "Кремній Ел" раніше вже атакували. Там палав Цех номер 20. Тоді росіяни знову співали "старої" про "ППО", яка "збила безпілотники".
  • 7 вересня було "весело" не лише у Брянській області, де, за словами місцевої влади, "збили" три безпілотники. Вибухи лунали і у Ростові. Як кажуть пропагандисти вночі, сталися 3 вибухи в центрі міста на вулиці Пушкінській. Зокрема, гучно було біля штабу Південного військового округу. Окупанти також повідомили, що начебто "збили безпілотник" у Раменському Московської області – неподалік міжнародного аеропорту "Жуковський". А у Підмосков'ї загорівся черговий склад.
  • А вночі 8 вересня горіла вже Москва. Щоправда, на жаль, поки не вся. Там пролунала серія вибухів. Згодом стало відомо, що сталося займання у Федеральній митній службі.