У коментарі журналістам Оксана – мешканка Чернігова та мати 7-річного постраждалого пригадала, що за кілька хвилин глянула за дітьми та переконалася що з ними все добре. Однак раптом пролунали вибухи.

До теми Бачив, як дитина дістала кільце гранати, а тоді вона розірвалася, – очевидець вибуху в Чернігові

Причиною вибухів стала недбалість

Оксана на благодійному ярмарку плела маскувальні сітки. Аж тут раптом пролунали 2 вибухи один за одним. Після цього жінка побачила свого сина.

Побачила, що він (син – 24 канал) поранений, що у нього там на руці була рана,
– пригадала жінка.

Водночас Оксана зазначила, що очевидно, що ніхто з організаторів ярмарки та виставки зброї не бажав нічого поганого. Однак те, що трапилося, матір постраждалого назвала недбалістю.

Вибухи на ярмарку в Чернігові

У Чернігові 3 вересня відбувся благодійний ярмарок "Північний шарварок", на якому була виставка зброї. Вибухи пролунали близько 13:30.

За кілька хвилин після вибуху з'ясували, що спрацював ручний протитанковий гранатомет. Він був експонатом на виставці.

Унаслідок вибухів постраждали 6 дітей. Наймолодший постраждалий – 2-річний хлопчик, який зараз перебуває у важкому стані.

У вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський відреагував на інцидент і наголосив, що винних потрібно знайти та покарати, адже факт потрапляння бойової зброї на ярмарок став причиною вибухів. Події в Чернігові розслідує ДБР,

Варто переглянути – звернення Зеленського за 3 вересня з реакцією на вибухи в Чернігові: дивіться відео