Вибухи не давали спати мешканцям Воронезької області. Кажуть, що у місті Бутурлинівка чули ще й стрілянину. Про це розповідали місцеві мешканці.

Читайте також Повторна атака дронів на Бєлгородщину: пошкоджено лінії газопостачання та електропередач

Заявляли про буцімто роботу ППО

На території регіону кілька разів працювали засоби ППО. За попередньою інформацією, без наслідків для цивільних об'єктів. Оперативну обстановку тримаю на контролі. Небезпека атаки БпЛА зберігається,
– написав уночі очільник регіону.

Глава Бутурлинівського району Юрій Матузов бідкався, що його район зазнав атаки БпЛА. І що він провів екстрене засідання оперативного штабу. З'ясовують наслідки атаки, а також можливі пошкодження на інфраструктурних об'єктах.

Росіяни бідкаються на вибухи у Воронезькій області. У нашому телеграм-каналі є кілька відео, на яких можна почути всю палітру їхніх відчуттів і переживань. Спойлер: усе щедро приправлене матюками.

"Знищили" понад 30 дронів

Пізніше губернатор запевнив, що за ніч над Воронезькою областю буцімто знищили понад 30 безпілотників. Місцеві мешканці зауважили, що найбільше під атаку потрапило місто Бутурлинівка. Відомо, що за чотири кілометри від нього розташований військовий аеродром.

Воронеж був під атакою безпілотників 13 березня
У небо здіймається дим після атаки безпілотників / Фото ASTRA

Шановні жителі Воронезької області, небезпека атаки БпЛА наразі зберігається. За ніч на території регіону засобами ППО виявлено та знищено понад 30 безпілотників. Згідно з оперативними даними з місць падіння залишків збитих об'єктів, у низці муніципалітетів є незначні пошкодження інфраструктури та житла,
– зазначив губернатор.

Він додав, що у Бутурлинівському районі пошкоджень зазнав приватний будинок і трансформаторна підстанція. Тим часом у Совєтскому районі Воронежа частково зруйнована покрівля магазину. Запевнив, що постраждалих немає.

Дрони атакували нафтозавод у Рязані

  • Неспокійним був також ранок для мешканців Рязані. Російські ЗМІ пишуть, що безпілотник атакував АТ "Рязаньнафтопродукт". За наявною інформацією, безпілотник влучив в установку первинної переробки нафтопродуктів. Відомо, що постраждали двоє людей.
  • Невдовзі надійшли дані про те, що на площі 200 квадратних метрів спалахнула пожежа. Постраждалим надавали медичну допомогу, після чого їх госпіталізували.
  • У мережу місцеві мешканці виклали чимало відео. На них можна побачити і момент польоту дрона над нафтозаводом, і те, як у небо здіймається густий чорний дим.