Ввечері 26 вересня приблизно о 22:00 стало відомо про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу Калинівки, що за лічені кілометри від Вінниці.

Читайте також: Гройсман назвав ймовірну причину вибухів на складах Калинівки

Місцеві діляться моторошними кадрами з місця надзвичайної ситуації. Вночі туди прибув прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

За даними ДСНС, з прилеглих до арсеналу населених пунктів вже вдалось евакуювати приблизно 30 тисяч осіб.

Читайте також: В Генштабі розповіли, які версії розглядають через вибухи в Калинівці

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, якою є ситуація станом на ранок середи.

Ми вже бачимо і чуємо, що вибухи потроху вщухають, але для нас найголовніше забезпечити безпеку громадян, тому була організована негайна евакуація зі всіх міст, які можуть бути потенційно уражені уламками від вибухів,
– відзвітував він у своєму зверненні, яке розмістив у Facebook.

Гройсман зазначив, що військові ДСНС працюють над тим, щоб локалізувати і максимально швидко ліквідувати пожежу та приборкати вибухи.

Це дасть можливість входити на територію і обстежити її на наявність уламків і зразу перейти до відновлення територій, які були ушкоджені в тому числі й вибуховими хвилями,
– пояснив прем’єр, констатувавши, що територія пожежі є достатньо великою.

Глава уряду, який тривалий час був міським головою Вінниці, запевнив, що всі служби працюватимуть стільки, скільки потрібно, щоб максимально швидко вирішити цю надзвичайну ситуацію.

"Вінниця не підпадає в категорію території ураження, в яку можуть потрапити уламки від вибухів", – додав він.