Докладніше про інцидент

Як повідомив активіст–антикорупціонер, це сталося у 9-поверхівці. І всі 9 поверхів поліція евакуювала. На місці також працювали вибухотехніки. Про це Шабунін написав у фейсбуці.

До теми Вибухівки в гранатах під дверима матері Шабуніна не виявили, – Офіс генпрокурора

Немає значення, хто це організував: олігархи, корупційна шобла чи рускі. Зробити це їм дозволила неспроможність керівництва держави покарати замовників сотень нападів на активістів. Наприклад, нацполіція Авакова за пів року так і не спромоглася знайти хоча би виконавців підпалу мого будинку. Про замовників годі й говорити,
– наголосив Шабунін.

Також він розповів, що чекає на офіційне повідомлення від поліції.

Де могли підкласти вибухівку

Додамо, що наразі в поліції ще не прокоментували інцидент. Щоправда, ресурс "Київ оперативний" повідомив, що на Якуба Коласа, 23 (це район Борщагівка) на одному із поверхів знайдено гранати. У підсумку всіх мешканців вивели з будинку.

На місці працюють вибухотехніки, правоохоронці, бійці ДСНС та лікарі швидкої.

Актуально Маму збирались вбити, очевидно, що це "привіт" мені, – Шабунін

Попередні напади на Віталія Шабуніна: головне

  • Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом умисного знищення майна. Втім, активіст не погоджується з такою кваліфікацією. Він наполягає, що це був замах на вбивство.
  • У результаті мешканців було евакуйовано. На місці працювала вибухотехнічна група. За попередніми даними, в корпусах гранат вибухівки не виявлено.
  • За фактом інциденту Рівненська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження. Мовиться про статті Кримінального кодексу щодо погрози вбивством та хуліганства, вчиненого із застосуванням зброї.