Як розповів друг правоохоронцям, того дня Андрій Павлов скаржився на погане самопочуття.

Важливо Рідного брата загиблого мера Кривого Рогу Павлова знайшли мертвим

Перед роботою чоловік заїхав до Павлова, але той відмовився їхати на роботу, пояснюючи це поганим самопочуттям. Водночас він не захотів, аби йому викликали швидку. Тож, друг поїхав на роботу без Павлова.

Об 11:00 я вирішив зателефонувати, щоб поцікавитися його самопочуттям. Він не взяв (слухавку – 24 канал). Дзвонив буквально щоп'ять хвилин. Нічого. Потім подзвонив за годину. Востаннє я подзвонив о 15:40, він не взяв трубку,
– пояснив чоловік.

Він додав, що після роботи одразу ж вирішив поїхати до Павлова, аби перевірити, чи все добре. Однак у квартирі знайшов чоловіка вже мертвим.

Тіло Павлова-молодшого знайшли у Кривому Розі / Алексей Таймурзин

У пресслужбі Нацполіції завили, тіло Андрія Павлова знайшли у квартирі у Центрально-Міському районі Кривого Рога. За попередніми даними, на тілі чоловіка не виявили ознак насильницької смерті.

Що відомо про смерть Костянтина Павлова

  • У селі Вільне Дніпропетровської області 15 серпня знайшли мертвим мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Він лежав на порозі свого будинку, а біля його тіла була рушниця.
  • Поліція відкрила справу щодо умисного вбивства. Однак розглядають і версії самогубства та необережного поводження зі зброєю.
  • ЗМІ писали про різні варіанти подій. Наприклад, стверджували, що Павлов нібито позичив гроші у криміналітету, але не зміг їх повернути. Попрощались із мером 19 серпня. Його поховали на Центральному кладовищі.