На ній був присутній і екс-канцлер Німеччини Герхард Шредер, який зараз опинився у центрі скандалу через бажання вступити до ради директорів "Роснефти", передає Bild.

Читайте також: Скандал із "Роснефтью": політики жорстко розкритикували екс-канцлера Німеччини

Представник фракції ХДС/ХСС з питань зовнішньої політики Юрген Гардт вимагає у німецького посла розповісти деталі зустрічі у резиденції російського лідера, аби "розвіяти сумніви щодо того, чи не зловживав Габріель своїми службовими обов'язками заради економічних інтересів своїх друзів".

Незрозуміло, чи обговорювали на цій зустрічі питання енергетичної політики Європи та "Північний потік-2"? Жорстку критику Габріеля на адресу американських санкцій проти Росії можна було б тоді протрактувати по-новому,
– припустив Гардт.

Німецький політик також вимагає оприлюднити обставини, за яких відбулася розмова між Габріелем, Путіним і Шредером, а саме – чи було главі МЗС Німеччини вже тоді відомо про плани його друга по партії щодо посади у російському державному концерні, зауважує таблоїд.

Читайте також: Нам не потрібні дебати щодо Криму, – МЗС Німеччини

Нагадаємо, уряд Росії висунув кандидатуру колишнього федерального канцлера Німеччини Герхарда Шредера на посаду незалежного директора російської нафтогазової компанії "Роснефть".