Уривок з ефіру опублікував на YouTube користувач Dimitri Palagniouk.

Волинець розповідає, що через терористів шахтарі Донбасу дуже страждають, а місцеві жителі їх зовсім не підтримують. Окрім того, Голова профспілки гірників навів аргументи, які свідчать про те, що саме Росія винна у боях на сході України.

Читайте також: Російські ЗМІ показують, як "бандерівець" їсть вбитого ополченця

Ведучий не зміг повернути розмову в прямому ефірі в потрібне для нього русло. Він наполягав, що інформація Волинця – це всього лиш точка зору українських ЗМІ, наголошував, що висловлювання українця не об’єктивні і “не містять фактів”. Однак Волинець все ж встиг розповісти правду.

Про цей інцидент 10 червня написав у Facebook народний депутат України Олександр Бригинець.

Щойно був свідком сенсаціі - в ефірі російського каналу РБК прозвучало кілька слів правди про ситуацію в Донбасі і про роль РФ. В ефірі скайпом був голова вільноі профспілки Михайло Волинець (ця профспілка народилася на шахтах, а звідти розповсюдилась по всій Украіні), якого запитали, як шахтарі ставляться до введення надзвичайного стану, коли шахтарів позбавлять громадянських прав. Не знаю, що сталося, але Михайло хвилин десять пісочив Росію - спочатку беззаперечно, а потім дискутуючи з ведучим, якій не зміг вчасно загасити чи змінити тему. Молодець Михайло! Розумію, що це крапля меду і їхній діжці меду - і все ж,
- розповів Бригинець.

Сьогодні цей ефір прокоментував російський опозиційний політик Борис Нємцов.

Читайте також: ДОСИТЬ БРЕХАТИ: 20 найогидніших ляпів російських ЗМІ про події на Сході України

“Жахи прямого ефіру в сучасній Росії. Голова профспілки гірників Донбасу несподівано розповів в ефірі РБК про бандитів-сепаратистів, які хочуть зупинити роботу шахт і про зброю, яка надходить з Росії. Ведучий знаходиться в трансі. Слова сепаратисти, бойовики, зброя з Росії йому вимовляти не положено. Тільки Донецька народна республіка і ополченці”, - пояснив Нємцов у Facebook.