Генеральний директор YASNO Сергій Коваленко розповів, що ситуація на лівому березі Дніпра стала трохи кращою. Також він дав поради киянам, у яких немає світла понад 7 годин.

Цікаво Є проблеми, – у ДТЕК відповіли, коли буде світло на всьому лівому березі Києва

Куди звертатися киянам, якщо світла немає понад 7 годин

Коваленко зазначив, що станом на вечір 8 грудня поганих новин немає, тож це вже добре.

Київ проживає сьогоднішній день із обмеженнями на рівні вчорашніх. На лівому, за свідченнями колег, ситуація стала трохи краща. Колеги придумали певне рішення, яке дало змогу збільшити об‘єм переданої електроенергії,
– зауважив гендиректор YASNO.

За словами Коваленка, під "колегами" він має на увазі енергетиків, місцеву владу і всіх, хто стосується цієї галузі. Вони працюють максимально злагоджено на результат, що неабияк тішить.

"Попереду – потепління. Це має нам усім трошки допомогти, бо кількість локальних аварій росте щоденно", – додав посадовець.

Також він нагадав киянам, що потрібно робити, якщо світла немає більш ніж 7 годин і діють екстрені відключення:

  • Зайдіть на сайт YASNO, де є графік відключень. Там міститься більшість інформації про те, що відбувається з енергоінфраструктурою за вашою адресою.
  • Перевірте, чи є у вас відключення через локальну аварію. Якщо є, слід звертатися за деталями до ОСББ, ЖЕК чи ОСР.
  • Якщо це не локальна аварія, а тривале екстрене відключення, то слід звернутися до ДТЕК Київські електромережі у фейсбуці. Фахівці, якщо це буде можливо, зорієнтують, коли з'явиться світло.

На Київщині – дефіцит в енергосистемі

Голова Київської ОВА Олексій Кулеба в ефірі телемарафону повідомив, що в енергосистемі Київщини зберігається суттєвий дефіцит – лише 30% від потреб споживачів.

За словами очільника ОВА, це призводить до певних перебоїв із теплопостачанням у будинках, де є централізоване опалення. Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше вийти у планові відключення.


Як утеплити помешкання / Інфографіка 24 каналу