Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко розповів про поточну ситуацію в області. За його словами, енергетики залучили всі можливі засоби для ліквідації вчорашнього ракетного удару.

До теми Відключення світла будуть і після завершення війни, – ДТЕК

В Одесі обмежать роботу заводів

Марченко розповів, що військова адміністрація проводить роботу з найбільш енергомісткими промисловими підприємствами області щодо обмеження їхньої роботи у святкові дні.

Вивільнені енергетичні потужності будуть направлені на забезпечення побутових споживачів електроенергією для того, щоб у мешканців нашої області була можливість провести святкові дні, а саме 31 грудня та 1 січня, без відключення електроенергії, на скільки буде дозволяти безпекова ситуація,
– повідомив голова ОВА.

Він додав, що адміністрація повинна і буде працювати на благо мешканців Одещини.

"Тихої всім ночі. Все буде Україна!" – підсумував Марченко.

Дивіться звернення Максима Марченка

Окупанти завдали масованого ракетного удару по Україні

  • Росіяни 29 грудня здійснили 10 масований ракетний удар по енергосистемі України. Внаслідок цього у Києві 40% споживачів залишилися без світла.
  • На ранок наступного дня в столиці діяли аварійні відключення. Проте згодом енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію і повернутися до планових відключень.
  • Складною була ситуація і на Львівщині, де сили ППО знищили 4 з 6 ворожих ракет. Дві інші пошкодили об'єкт енергетичної інфраструктури, і 90% населення області залишилося без світла. Згодом ситуація також покращилася.
  • На Одещині ж ворожа атака залишила без світла понад 400 тисяч абонентів. Сьогодні в області та місті діють аварійні відключення світла.