Про це на своїй Facebook-сторінці інформує Державна екологічна інспекція України.

Читайте також: У масках та респіраторах: маріупольці вийшли на мітинг за чисте повітря – фото

Аграрії Каховського району Херсонської області палять поля із сухою рослинністю, що може становити загрозу для унікальних українських степів,
– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 29 вересня виконувач обов’язків голови Держекоінспекції України Ігор Яковлєв, перебуваючи на території заповідника "Асканія-Нова", зафіксував факт порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме самовільне випалювання рослинності або її залишків.

"Очільник Держекоінспекції викликав на місце державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області для встановлення суб’єкта господарювання, що вчиняє порушення, і притягнення його до відповідальності", – додають у відомстві.

Яковлєв також звернувся до голови Херсонської облдержадміністрації для вжиття необхідних заходів реагування.

Що відомо про заповідник "Асканія-Нова"? Біосферний заповідник "Асканія-Нова" є одним із чудес України. На його території мешкають близько 1155 видів членистоногих, 7 видів земноводних і плазунів, 18 видів ссавців. Окрім цього, у різні пори року тут зустрічається більше 270 видів птахів, з яких – 107 видів залишаються на гніздування.