Про це розповів батько Павла Ігор Гриб.

"За словами Павла, він вкрай стурбований тим, що, перебуваючи в місцях попереднього ув'язнення та, можливо, пізніше, якщо буде засуджений за вироком російського суду, не зможе отримувати достатнє медичне обслуговування і лікування у зв'язку з недостатньою увагою медиків", – розповів батько українського арештанта, зачитавши адресований йому лист адвоката Андрія Сабініна.

Читайте також: Європейський суд зобов'язав Росію надати інформацію про стан зниклого українця

За інформацією адвоката, на обличчі Павла є багато виразок. як активних, так і в стадії загоєння. Окрім того, хлопець скаржився адвокатові на періодичні кровотечі.

Як зазначив батько Гриба, адвокат не має права розголошувати висновок російських лікарів про стан Павла. При цьому в допуску українських лікарів, про який просив затриманий українець, йому відмовили.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня. Хлопець поїхав на побачення з росіянкою до Білорусі, а через тиждень його знайшли у Краснодарському СІЗО. У Росії 19-річного хлопця звинувачують у тероризмі. Павло інвалід дитинства і без щоденного приймання ліків його життя під загрозою.