Гідне місце серед найкращих вин України займає біле сухе Chardonnay Sauvignon від Villa UA, що отримало найвищу оцінку серед професіоналів галузі.

Читайте також Дрібним виноробам спростили умови для ведення бізнесу: які нововведення для цього прийняли

Вино Chardonnay Sauvignon Villa UA здобуло офіційний статус Винного посла України і вирушить представляти нашу країну до Парижа, щоб познайомити іноземних гурманів із унікальними українськими смаками та традиціями.

Ми пишаємося нашими винами і вдячні корпорації "Укрвинпром" у співпраці з "Фондом Винної Культури і Цивілізацій Вина" за можливість представляти українське виноробство на міжнародному рівні. Статус винного посла є великою честю і одночасно покладає на нас певну відповідальність, стимулює ставати ще кращими, формувати тренди і залишатися найсмачнішим вином України,
– зазначила бренд-менеджер марки Ольга Бовт.

Вино Chardonnay Sauvignon Villa UA здобуло офіційний статус Винного посла України / Фото Villa UA

Вже понад 10 років Villa UA разом зі своїм споживачем створюють смачні історії, що приносять задоволення. Ці чудові вина покликані доповнювати та розкривати смак будь-яких страв – від повсякденних та простих до святкових і вишуканих.

"Широка палітра смаків здатна задовольнити як консерваторів, які звикли до класичного підходу "біле до риби, червоне до м’яса", так й сміливих новаторів, відкритих до смачних експериментів та нових вражень щодня. Разом з винами Villa UA дуже просто поглянути на ситуацію та обставини по-новому, знайти щось особливе у звичному", – зазначають виробники вина.

Ексклюзивний дистриб'ютор вин Villa UA

Ексклюзивним дистриб'ютором вин Villa UA на території України є Торговий дім АВ – досвідчений дистрибутор алкогольних брендів преміумкласу в Україні. Компанія має перевірену часом репутацією та чітко виконує свої зобов’язання навіть в умовах війни.

Багатий та унікальний досвід роботи на алкогольному ринку з переконливими цифровими показниками продажу відомих українських брендів GreenDay, ADJARI, Довбуш HELSINKI робить компанію однією з найпотужніших у галузі.