"Розгорнулася ціла істерія про необхідність отримання згоди парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності Сергія Клюєва. Деякі псевдо борці з корупцією явно відпрацьовують свій гонорар і видають себе за істину в останній інстанції. Я на всі сто відсотків не впевнений, чиї гроші стоять за цими "борцями з корупцією", але явно видно олігархічні вуха!" — пише адвокат на своїй сторінці у Facebook.

Він підкреслив, що раніше був урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики та тісно співпрацював з громадськими організаціями, що займаються корупційною превенцією в Україні.

"Серед серйозних і системних організацій, які діють ефективно в цій сфері, навіть і близько не було нинішніх так званих борців з корупцією. Хтось вклав гроші в проект і тепер використовує його у своїх політичних інтересах. Так, Сергій Клюєв не ангел з одного боку. Але йому і не пред'явили законних претензій правоохоронні органи з іншого боку. У демократичній державі до нього не пред'являть таких необґрунтованих претензій тільки тому, що його прізвище Клюєв, написав адвокат", — написав адвокат.

За його словами, він мав можливість ознайомитися з усіма матеріалами подання Генеральної прокуратури до парламенту. Там немає нічого, що хоч віддалено вказувало б на кримінал. Інших матеріалів за словами адвоката, він не бачив.

"А тому як юрист можу сказати, що істерія і вимога дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Сергія Клюєва безпідставно. Навпаки внесення цього питання на голосування в зал буде суперечити негативному для прокуратури рішенням Регламентного комітету та Регламенту парламенту. Навіть у найгірші часи, коли в Україні правив правовий нігілізм, в зал не вносився питання отримання згоди на притягнення до відповідальності народного депутата, при негативному висновку Регламентного комітету", — заявив Сухов.

В СМИ развернулась целая истерия о необходимости получения согласия парламента на привлечение к уголовной ответственност...

Posted by Юрий Сухов on 2 червня 2015 р.