Гроші народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" винен журналісту вже 6 років. Про це Роман Цимбалюк розповів в ефірі 24 каналу.

Зверніть увагу Мінфін США ввів санкції проти соратника Медведчука Козака

"США розширили санкційний список – 4 людини (потрапили під обмеження – 24 канал). З двома з цієї групи людей я сидів за одним столом, в одного був вдома й один з них досі винен мені гроші", – сказав Цимбалюк.

Волошин просив купити квитки в театр

Роман Цимбалюк нагадав, що Олег Волошин працював прес-аташе посольства України в Москві. Пізніше він став депутатом від ОПЗЖ. Став фактично піарником Віктора Медведчука, проводив різні спецоперації для Кремля.

Я зупинився на Олегу Волошину, тому що він мені винен гроші вже не перший рік – 6 років. Сума – 2300 гривень.

Роман Цимбалюк

Єдиний український журналіст, акредитований у Росії

"Колись він прилетів у Москву (вже була війна) в театр – і попросив мене купити квитки. Я людина безвідмовна і тоді у нас були зовсім інші стосунки. Я квитки купив, а він гроші не віддав. І заблокувала мене нехороша людина у фейсбуці", – розповів Роман Цимбалюк.

Дивіться трансляцію з Романом Цимбалюком на 24 каналі: відео

Розширення санкцій США: коротко

  • Мінфін США запровадив санкції проти осіб, які брали участь у "контрольованій урядом Росії діяльності" з дестабілізації ситуації в Україні. Відповідні особи, згідно з інформацією міністерства, діють за вказівкою ФСБ.
  • Зокрема, під обмеження потрапили проросійські депутати від "Опозиційної платформи – За життя" Тарас Козак та Олег Волошин.
  • Також під санкціями Сполучених Штатів опинилися колишні народні депутати від "Партії регіонів" Володимир Олійник та Володимир Сивкович.