Усі знайомі та родичі відкидають версію про те, що хлопець міг сам кудись поїхати. Його матір бореться з онкологією, вона переконана, що син не міг її залишити.

До теми На Київщині розшукали 2-річного хлопчика: все про зникнення

Варіантів немає абсолютно, він домашня дитина, він мав їхати додому. Було викликане таксі на його адресу, в якийсь момент він відійшов від компанії і побіг,
– розповіла мама зниклого Надія Лукаш.

Пошуки розширилися

Спочатку Зубчука шукали в одному районі міста. Тепер по всій області працюють нацгвардійці, поліцейські, волонтери та знайомі хлопця.

Вони вже прочісували лісосмуги, підвали, закинуті будівлі та навіть залучили водолазів до обстеження озера. Результату немає.

Наша теорія, що його побили і вивезли. От ми шукаємо – куди,
– сказав волонтер.

Рідні та друзі обклеюють фотографіями кожен стовп у місті з надією, що хтось таки бачив Зубчука. Також ретельно перевіряють усю інформацію, яка з'являється у мережі.

Що відомо про зникнення хлопця

  • Михайло Зубчук після святкування дня народження мав повернутись додому на таксі у компанії трьох дівчат. Однак він раптово розвернувся в протилежний бік і просто побіг.
  • На камерах спостереження видно, як Зубчук біжить по алеї, а потім просто зникає в темряві.
  • У поліції відкрили кримінальне провадження. Слідчі запевнили, що опитали вже сотні свідків, але жодних результатів наразі немає.
  • Водолази повторно обстежать водойми. Також правоохоронці відпрацьовують версію можливого конфлікту на Східному вокзалі.