Італійська стрічка не єдина, де вино показано настільки спокусливо. Цей напій — улюбленець режисерів, тож хоча б на кілька секунд з'являється у більшості фільмів. Утім, є кіно, де алкоголь не просто витончений штрих, а повноцінний герой.

Наприклад, фільм "На узбіччі". У ньому депресивний письменник і поціновувач вина намагається налагодити життя, поки везе друга на весілля. Встрягаючи у різні пригоди, він завжди знаходить час на вино, і так отримує задоволення від кожного ковтка, що ще під час перегляду хочеться негайно зайти у винний магазин.

Головний герой фільму "Хороший рік" теж у пошуках себе. Зрозуміти свої справжні бажання йому допомагає робота на залишеному у спадок винограднику. Хороше життя, як і хороше вино, вимагає відданої праці та уміння цінувати прості радості — переконують герої цієї стрічки.

Читайте також: Як чилійські вина завоювали світ

"Прогулянка в хмарах" — той фільм, де можна побачити молодого Кіану Рівза. Його герой поміж гронами винограду, що достигають, рятує честь молодої дівчини, а заразом знаходить заспокоєння після пережитої війни.

Вино — головна пристрасть для героїв фільму "Удар пляшкою". Знамениті сомельє збираються разом, щоб визначити найкраще вино. Дегустуючи наосліп, вони не мають сумнівів, що переможе французька марка. І справжній скандал зчиняється тоді, коли найвищі бали отримує вино з Каліфорнії.