Відповідне повідомлення поширила прес-служба Прем’єр-міністра Республіки Вірменія.

Читайте також: Несмотря на отставку Саргасяна, протесты в Армении все равно не достигли своей цели

"Згідно з прийнятим урядом порядком, в разі неможливості виконання прем'єром своїх обов'язків його замінює перший віце-прем'єр", – зазначається у заяві.

У відомстві додають, що вже відбулося позачергове засідання Кабінету міністрів Вірменії, яке власне і провів Карапетян – під час заходу його учасники дійшли висновку, що чинний прем'єр не може продовжувати роботу.

До слова, Карапетян є колишнім функціонером структур "Газпрому". У 2001-2010 роках він обіймав посаду гендиректора ЗАТ "АрмРосгазпром", а з 2011 по 2016 був першим заступником голови ЗАТ "Газпромбанк". Також у 2013 році чинний керівник уряду був членом ради "Група Арексімбанка-Газпромбанк", передає газета "Взгляд".

Нагадаємо, з 13 квітня у Вірменії тривали протести проти призначення колишнього президента країни Сержа Саргсяна прем'єр-міністром. Таким чином політик, який керував країною два президентські терміни, після змін до Конституції, знову отримав всю повноту влади в країні.

22 квітня трьох опозиційних депутатів затримала поліція. 23 квітня Нікола Пашиняна, Сасуна Мікаеляна та Арарат Мірзоян було звільнено з СІЗО. А вже 23 квітня Серж Саргясян заявив, що подає у відставку.