Пряма трансляція на
Останні випуски

Вища рада правосуддя звільнила суддю, яка судила активістів Євромайдану

- Читать новость на русском
Вища рада правосуддя
Вища рада правосуддя / Фото з вільних джерел

Вища рада правосуддя прийняла рішення про звільнення судді Подільського районного суду Києва Наталії Неганової за арешти активістів Євромайдану.

Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя.

Читайте також: В Україні звільнили шістьох суддів: вони судили майданівців і перейшли служити Росії та "ДНР"

Підставою притягнення судді Неганової Н.В. до дисциплінарної відповідальності стали встановлені Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя факти порушення закону, допущені суддею під час розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді взяття під варту стосовно громадянина, який брав участь в масових акціях протесту, що мали місце у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року, – йдеться повідомлені.

Також зазначається, що Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Неганову Наталію Володимирівну з посади судді Подільського районного суду міста Києва на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України (за порушення присяги).

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва дозволив здійснити спеціальне (заочне) досудове розслідування щодо екс-президента Віктора Януковича, екс-глави СБУ Олександра Якименка та екс-першого заступника СБУ Володимира Тоцького.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі