Пряма трансляція на
Останні випуски

Витончена хитрість: Як Насіров затягує розгляд справи

Одна із найгучніших справ НАБУ – оборудки Романа Насірова, застрягла у суді ще навіть до розгляду по суті. Нещодавно адвокати попросили зачитувати обвинувальний акт повністю. А це більше 700 сторінок.

Справа Романа Насірова містить 774 сторінки. Усі мають зачитати в суді прокурори. Таке клопотання адвокатів екс-голови фіскальної служби задовольнив суд. І тепер, до початку розгляду по суті, як мінімум кілька засідань будуть присвячені лише зачитуванню справи. Вже оголосили тільки близько півсотні сторінок, сьогодні – продовжили.

Читайте також: "Незаконно і нечесно": Насіров прокоментував своє звільнення з посади голови ДФС

Прокурори вважають, зачитування обвинувального акту повністю – це спосіб затягнути суд.

Обвинувальний акт, який разом з реєстром складається з трьох томів і був вручений не 1 місяць тому, і в чому проблема сторони захисту, щоб клопотати про його повне зачитування – ну, не зрозуміла. З цих позицій ми вважаємо, що це все ж таки затягування процесу і відстрочення етапу, коли ми будемо надавати докази,
– сказав прокурор Андрій Перов.

Адвокати ж та сам Насіров упевнені, що саме прокуратура затягує розгляд. І постійно звертаються до суду з проханням розглянути справу "протягом розумного строку". Певно сторона підозрюваного забула про своє клопотання і можливість відмовитись від такої процедури.

Центр протидії корупції вже звернувся окремо до Насірова з проханням відкликати клопотання про повне зачитування.

За сьогодні прокуратура зачитала ще кілька десятків сторінок обвинувального акту. А на наступному засіданні окрім частини зачитування мають також розглянути продовження запобіжного заходу для Насірова.

Нагадаємо, 31 січня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про звільнення голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

В чому підозрюють Романа Насірова?: у зловживанні службовим становищем і розкраданні державних коштів на суму понад 2 мільярди гривень. Прокурори намагаються довести, що Насіров, діяв в інтересах депутата Онищенка та в рамках "газової справи" безпідставно надавав деяким підприємствам розстрочки для виплати податків.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі