Крім того, 11 січня в російському військовому командуванні відбулися кадрові ротації. Про це 24 Каналу розповів ексспівробітник КДБ та Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов.

Варте уваги ПАРЄ визнала, що Росія почала війну проти України з 2014 року

Чого очікувати від Росії на річницю вторгнення

Так, Сергєя Суровікіна на посаді очільника окупаційним угрупованням в Україні замінили Валєрієм Герасимовим. Тож останній має показати якісь результати, щоб довести доцільність цього призначення.

До того ж російський диктатор Владімір Путін є символістом. Утім, тут проблема не лише в очільнику Кремля, а й у тому, що 24 лютого буде річниця повномасштабного вторгнення, а жодних результатів в окупантів немає.

Треба показувати якісь результати, а їх поки немає,
– зауважив ексспівробітник Служби зовнішньої розвідки Росії.

На його думку, російські загарбники будуть намагатися бодай щось зробити. Наприклад, активніше закидуватимуть наших бійців новомобілізованими.

Жирнов припустив, чого очікувати від Росії на річницю вторгнення: дивіться відео

Росія може готувати "символічний" ядерний удар по Україні

Нещодавно у центрі російській столиці та неподалік резиденції Путіна почали встановлювати на дахах будівель системи ППО. За словами Жирнова, шириться думка, що Росія може самостійно обстріляти Москву та звинуватити в цьому Україну. Далі ж росіяни можуть заявити, що мають "у відповідь" використати ядерну зброю.

Такий варіант не виключається,
– зауважив ексспівробітник КДБ.

24 лютого 2022 року Путін віддав наказ розпочати повномасштабне вторгнення на територію України, а вже 27 лютого заговорив про "ядерну кнопку". З того часу ядерні погрози лунають як від офіційних представників країни-агресорки, так і від пропагандистів.

До речі "Мєдвєдєв каже дурість": Соловйов гостро поскандалив з гостем в ефірі через ядерну зброю

"Вони розуміють, що не можуть конвенційною зброєю на полі бою перемогти Україну, тому залишається лише "ядерна кнопка", – пояснив ексспівробітник Служби зовнішньої розвідки Росії.

"Ядерний удар по Україні стане кінцем Росії"

Однак росіяни вже програли цю можливість, оскільки ці погрози працювали до квітня – травня 2022 року. Наразі ж якщо Путін завдасть "символічного" ядерного тактичного удару по Україні, то Захід попередив, що будуть відповідні наслідки. Мовиться про знищення усіх збройних сил Росії на території України та Чорноморського флоту.

З іншого боку, Китай та Індія попередили очільника Кремля, що в такому разі припинять купувати російські енергоносії.

Зрозуміло, що це (тактичний ядерний удар – 24 Канал) жахлива річ, але це не стане кінцем України та українців. Однак це точно стане кінцем путінського режиму і путінської Росії, – підсумував Жирнов.